ENG

Nagrade GZS

Iskanje po bazi prejemnikov nagrade Gospodarske zbornice Slovenije za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke



Nagrajenci, ki ustrezajo pogojem iskanja:
Leto nagradeNagrajenecPodjetje
2017 Andrej Bajuk TEM Čatež, d.d.
2017 Andrej Božič Steklarna Hrastnik d.o.o.
2017 Albert Erman MAGNETI Ljubljana, d.d.
2017 dr. Tomaž Kmecl KOLEKTOR ETRA d.o.o
2017 dr. Mariana Karla Rebernik Atotech Slovenija d.d.
2017 Jernej Zupančič CLEANGRAD d.o.o.
2016 Dr. Jožica Rejec Domel, d.o.o., Železniki
2016 Andrej Poklič GKN Driveline Slovenija, d.o.o., Zreče
2016 Marjan Batagelj POSTOJNSKA JAMA, d.d., Postojna
2016 Borut Triplat OMCO Feniks Slovenija d.o.o., Žalec
2016 Alen Šinko KOVIS proizvodna družba d.o.o., Brežice
2016 Miran Rauter HERMI, d.o.o., Celje
2016 Sonja Šinigoj SAOP d.o.o., Šempeter pri Gorici
2015 BRUS Miroslav Agito d.o.o.
2015 ŠTUPAR Jože Keko - Oprema d.o.o.
2015 KONDA Anton Keko - Oprema d.o.o.
2015 KISOVAR Anton Tehnos d.o.o. Žalec
2015 CVETKOVIČ Borut Radgonske Gorice d.d.
2015 SKAZA Tanja Plastika Skaza d.o.o.
2015 NOVŠAK Martin Gen Energija d.o.o.
2015 PETRIČ Stojan Kolektor Group
2014 BENČINA Tomaž Cinkarna, Metalurško - kemična industrija Celje
2014 FERJANČIČ Danilo Porsche Slovenija d.o.o.
2014 KODILA Janez Kodila d.o.o.
2014 KOSLER Hubert Yaskawa Ristro d.o.o
2014 MERMAL Jože BTC d.d.
2014 OROŽEN Andrej Dewesoft
2014 KNEZ dr. Jure Dewesoft
2014 STANONIK Iztok Polycom Škofja Loka d.o.o.
2014 ZORN dr. Otmar Iskra Zaščite d.o.o.
2013 MARINŠEK Emil MAREMICO d.o.o.
2013 MELANŠEK Petra VIVAPEN d.o.o.
2013 NOVAK Janez RLS merilna tehnika d.o.o.
2013 LAVRIČ ŠULMAN Marjana Futura DDB d.o.o.
2013 TURK mag. Dejan Si.mobil d.d.
2013 REPŠE Andrej ARMAT PROJEKT, d.o.o.
2013 GRADIŠNIK Andrej Metal Ravne d.o.o.
2013 URLEP mag. Vojmir Lek farmacevtska družba d.d.
2012 BIJOL Janez BIJOL d.o.o., Vuzenica
2012 FRELIH Franc PLASTA d.o.o., Šentrupert
2012 GORJUP Boštjan BSH Hišni aparati d.o.o., Nazarje
2012 KLUKEJ Simona BARTEC VARNOST, d.o.o., Zagorje ob Savi
2012 KOLBL Marko Europlakat d.o.o., Ljubljana
2012 LOTRIČ Marko LOTRIČ laboratorij za meroslovje d.o.o., Selca
2012 MAČKOŠEK Marjan Štore Steel d.o.o., Štore
2012 PIKOVNIK Miroslav UNIJA računovodska hiša d.d., Brezovica pri Ljubljani
2012 PIPAN Gregor XLAB d.o.o., Ljubljana
2012 POMPE Jure XLAB d.o.o., Ljubljana
2011 CEGLAR Jože TERMOPLASTI-PLAMA d.o.o., Podgrad
2011 GABERC Boštjan Mikrografija d.o.o., Novo mesto
2011 KRIVEC Izidor Celjske mesnine d.d., Celje
2011 MATE Andrej INLES d.d., Ribnica
2011 PALČIČ Devid Robotina d.o.o., Kozina
2011 ROŽMAN Stanislav Nuklearna elektrarna Krško
2011 STRAŠEK Bogomir KLS Ljubno d.d.
2010 CERKVENIK A. Zorko Istrabenz plini, d. o. o., Koper
2010 KERT Mojca Petrol Energetika, d. o. o., Ravne na Koroškem
2010 OBLAK Bogdan Oblak Commerce, d. o. o., Logatec
2010 RAJH Sonja FARMTECH, d. o. o., Ljutomer
2010 STANOVNIK Tone Špica International, d. o. o., Ljubljana
2010 ŽEPIČ Tomaž LPKF Laser & Elektronika, d. o. o., Naklo
2010 ŽIGANTE Peter Savaprojekt, d. d., Krško
2009 BIZJAK Iztok Gonzaga, d.o.o.
2009 KOŽUH Janez Perftech, d.o.o., Bled
2009 KULOVEC Mirjan Kolpa, d. d., Metlika
2009 MIRT Ivan Tanin Sevnica, d.d.
2009 PAJENK Romana Probanka, d. d.
2009 SOBOČAN Štefan Varis Lendava, d. d.
2008 BOBINAC Franjo Gorenje, d.d.
2008 PAPEŽ Anton TCG UNITECH Lth–ol, d.o.o.
2008 PLIBERŠEK Franci MIK, d.o.o., Celje
2008 ŠKRABEC Janez RIKO, d.o.o.
2008 URBAŠEK Savinka NIEROS Metal, d.o.o.
2008 URŠIČ Rok Instrumentation Technologies, d.o.o.
2008 ZALAZNIK Aleksander Danfoss Trata, d.o.o.
2007 COLARIČ Jože KRKA, d.d., Novo mesto
2007 GORUP Boris Instalacija, d.o.o.
2007 KRAUS Edi Julon, d.d.
2007 KURBUS Branko Arcont, d.d.
2007 PREŠERN Vasilij Acroni, d.o.o.
2007 RUPNIK Jošt Ydria Motors, d.o.o
2007 ŠAVLI Bogdan TBP, d.d.
2007 ŠPAN Ludvik ŠPAN, d.o.o.
2006 BOSIO Hugo Bosio, proizvodno trgovsko podjetje, d. o. o., Štore
2006 ČOK Vojko Banka Koper, d. d., Koper
2006 JAMŠEK Franc Profil, management consulting, d. o. o., Ljubljana
2006 KOPAČ Milan Kladivar Žiri, Tovarna elementov za fluidno tehniko, d. d., Žiri
2006 LENASSI Matjaž BSH Hišni aparati, d. o. o., Nazarje
2006 TOPLEK Danilo Talum Tovarna aluminija, d. d., Kidričevo
2006 ŽIVIČ Zoran Keko-Varicon, družba za proizvodnjo in razvoj elektronskih komponent, d. o. o., Žužemberk
2005 BOSCAROL Ivo Pipistrel d.o.o.
2005 ERJAVEC Janez Pomurski sejem, d.d.
2005 JAKOPIN Jernej Seaway Group, d.o.o.
2005 LOTRIČ Janez Petrol, d.d.
2005 MAZIJ Alojzij Kovinoplastika Lož, d.d.
2005 POČIVALŠEK Zdravko Terme Olimia, d.d.
2005 SVETE Silvo Belinka, d.d.
2005 TOMAŽ Aljoša Abanka Vipa, d.d.
2005 ZIDAR Ivan SCT, d.d.
2004 GOLE Sonja Adria Mobil d.o.o.
2004 KORDEŽ Bine Merkur d.d.
2004 LEMUT ČEH Irena Labena d.o.o.
2004 RUPNIK Ivan IMP Klima d.o.o.
2004 SRAKA Zlatko Energoplan, d.d.
2003 BAHČ Vladimir TPV, Novo mesto
2003 DOLAR Milan JUTEKS, Žalec
2003 IVANETIČ Ludvik DYNACAST LOŽ, Rakek
2003 KAVS Živko AET, Tolmin
2003 KOSEC Janez ROLTEK, Dob pri Domžalah
2003 NASTRAN Valentina NIKO, Železniki
2003 PAVČEK Zdenko VIATOR&VEKTOR, Ljubljana
2003 PLANKAR Štefan PEKARNA, Grosuplje
2003 ŠKAFAR Branko SAUBERMACHER&KOMUNALA, Murska Sobota
2002 ČAČOVIČ Matjaž DROGA Portorož, Izola
2002 FUNDA Jože SALONIT Anhovo, Deskle
2002 GREGORČIČ Radoš PLAMA PUR, Podgrad
2002 LORGER Marjan COMET, Zreče
2002 MOŽE Vinko Aerodrom Ljubljana, Brnik
2002 SMRKOLJ Jožef ETI Elektroelement, Izlake
2002 ZORKO Stanislav NUMIP, Krško
2001 ČRNIGOJ Dušan Primorje, Ajdovščina
2001 FINK Tatjana Trimo, Trebnje
2001 JANKOVIĆ Zoran PS Mercator, Ljubljana
2001 KRANJC Jože Intereuropa, Koper
2001 MURN Jože MU-REN, Trebnje
2001 NEMEC Aleš Iskra Avtoelektrika, Šempeter pri Gorici
2001 STROHSACK Mitja Brest Pohištvo, Cerknica
2001 TAVČAR Zlata IUS Software, Ljubljana
2001 ZAKERŠNIK Janko Eurocity, Slovenj Gradec
2000 BALANČ Franc Sava, Kranj
2000 BATAGELJ Marjan Batagel&Co, Postojna
2000 BENCIK Dušan Zdravilišče Moravske Toplice
2000 BOHORIČ Janez Sava, Kranj
2000 BOLIČ Muharem Vegrad, Velenje
2000 HRASTNIK Rado Paron, Spodnja Rečica
2000 JAZBEC Marija Inplet, Sevnica
2000 MAROVT Oto Marovt, Stranice
2000 PANJAN Leopold Danfoss Compressors, Črnomelj
2000 PERČIČ Vinko Sava, Kranj
2000 ŠPES Janez Unior, Zreče
2000 VIZOVIŠEK Emil Sava, Kranj
1999 GLAS Viljem Lisca, d.d., Sevnica
1999 KOBAL Kristina Gorenjski tisk, d.d., Kranj
1999 LEMUT Drago LE-Tehnika, d.o.o., Kranj
1999 LEMUT Jadranka LE-Tehnika, d.o.o., Kranj
1999 MESARIČ Andrej Henkel Slovenija, d.o.o., Maribor
1999 PEČOVNIK Igor Pečovnik, d.o.o., Velenje
1999 SELAK Branko Marmor Hotavlje, d.d., Gorenja vas
1999 ŠINKO Stanko Form Tehnik, Jesenice na Dolenjskem
1999 TURNŠEK Anton Pivovarna Laško, d.d., Laško
1999 WRAVOR Vladimir Wravor, d.o.o., Stranice
1999 ZADRAVEC Cvetko Hobby program, Zg. Hoče
1999 ZADRAVEC Milena Hobby program, Zg. Hoče
1998 BENDA Franc Kovinoplastika Benda, Rečica ob Savinji
1998 BRUS Pavel Brus Transport, Spodnja Idrija
1998 COURSAT Bernard Revoz, Novo mesto
1998 DEŽELAK Janez Termo, Škofja Loka
1998 ERJAVEC Doro HYLA, Ljubljana
1998 KOZMUS Jože Tus Prevent, Slovenj Gradec
1998 MEGLIČ Vili Ferina, Maribor
1998 POGAČAR Janez HYLA, Ljubljana
1998 ROTDAJČ Ivan Pomurske mlekarne, Murska Sobota
1998 SLAVINEC Uroš Helios, Domžale
1998 ŠIFRAR Boštjan Šibo, Škofja Loka
1997 GAŠPER Franc Gašper, Radlje ob Dravi
1997 GLASER dr. Roman Perutnina, Ptuj
1997 ISTENIČ mag. Janez Barbara International, Ljubljana
1997 KORELIČ Bruno Luka, Koper
1997 LESKOVAR Bojan Unior Atras, Zreče
1997 LEVAR Miroslav Elgo-line, Grahovo pri Cerknici
1997 MOKROVIČ Borut Terme Čatež, Čatež
1997 PAVLINJEK Štefan Roto, Černelavci
1997 POLENEC Andrej Iskratel, Kranj
1997 STANIČ Jože Gorenje, Velenje
1997 VIDMAR Janez Elektroprom, Izlake
1996 AJLEC Janez AJM, Kozjak nad Pesnico
1996 ČUFER Andrej AKA, Lesce
1996 KOGOJ Andrejina A.J. Kogoj, Miren
1996 KOGOJ Jože A.J. Kogoj, Miren
1996 KOSMINA Janko Istrabenz, Koper
1996 LEMUT Silvester Agroind Vipava 1894, Vipava
1996 LUZAR Božo Elektromehanika in Emonec cafe, Koper
1996 OBLAK Leopold Kovinoplastika, Lož
1996 RAZGORŠEK Janko R.T. Maribor
1996 RECER Karel Vino Bizeljsko-Brežice, Brežice
1996 ZAVRŠNIK Boris Zdravilišče Atomske toplice, Podčetrtek
1995 BEVK Nikolaj Iskraemeco, Kranj
1995 HORJAK Anton Horjak&Precise, Domžale
1995 KOČEVAR Jože Kočevar&Thermotron, Ločica pri Polzeli
1995 MARCIJAN Vida Filc, Mengeš
1995 PODLUNŠEK Aleksander Medicop Inženiring, Murska Sobota
1995 PRELEC Marjan Cinkarna Celje, Celje
1995 ŠENK Franc Šenk trade, Kranj
1995 ŠKRL David Efekt, Črniče
1995 ŠTRAJHAR Miroslav Svea, Zagorje
1995 ŽENER Viljem Sava, Kranj
1994 AŽMAN Peter Difa, Škofja Loka
1994 DEŽELAK Alojz Kolinska, Ljubljana
1994 EBENŠPANGER Ernest Mura, Murska Sobota
1994 JAKŠA Stane Jakša, Ljubljana
1994 KALUŽA Mirko Liv, Postojna
1994 MELANŠEK Jože Viva Trade, Nazarje
1994 PAPEŽ Jože Termotehnika, Novo mesto
1994 RAKOVEC Anton Domel, Železniki
1994 SAMEC Žarko Dino Color, Vojnik
1994 SNOJ Dušan Gospodarski vestnik, Ljubljana
1993 DRAGONJA Metod Lek, Ljubljana
1993 GRAH Jože NAUE-NTU, Slovenj Gradec
1993 GROS Anton Planika, Kranj
1993 MIKLAVEC Bruno Mercator - Trgoavto, Koper
1993 TESTEN Jože MIP, Nova Gorica
1993 WERNIG Vinko Petro l- Zemeljski plin, Ljubljana
1992 BERNETIČ Boris Cimos, Koper
1992 BEVC Mirjan Alpos, Šentjur
1992 DOVEČAR Stanko Svila, Maribor
1992 PISKERNIK Jakob Merkur, Kranj
1992 RUPNIK Peter Kolektor, Idrija
1991 BERGLEZ VOLK Ana Zlatarna Celje, Celje
1991 JENKO Matija Svilanit, Kamnik
1991 KOVAČIČ Miloš Krka, Novo mesto
1991 KRAJNC Marjan Industrija keramičnih izdelkov, Ljubečna
1991 LEMIČ Zvonimir Titan, Kamnik
1990 BAJT Franc Lip, Bled
1990 GORENC Silvo Videm, Krško
1990 KOCIJANČIČ mag. Janez Adria Airways, Ljubljana
1990 LOVEC Aleksander Primex, Nova Gorica
1990 SVETLIK Edvard Iskra Rotomatika, Spodnja Idrija
1989 BRGLEZ Pavle Lesnina, Ljubljana
1989 KUHARIČ Božo Mura, Murska Sobota
1989 LAVRIČ Mitja Pivovarna Union, Ljubljana
1989 RIGELNIK mag. Herman Gorenje, Velenje
1989 TIŠLER Jože Kovinoplastika Lož, Stari trg pri Ložu
1988 BLAZNIK Breda Rašica, Ljubljana
1988 DUJC Rudi Luka Koper, Koper
1988 KOŠIR Tomaž Alpina, Žiri
1988 MAVRI Rafael ETA, Cerkno
1988 SENIČAR Avgust Klemos, Lenart
1987 BAJDA Ladislav Kostroj, Slovenske Konjice
1987 GOŠTE Stane Elektroelement, Izlake
1987 HRASTELJ dr. Anton Jugotekstil Impex, Ljubljana
1987 RODE Vitja Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1987 ROZMAN Bogomir Almira, Radovljica
1986 GOSLAR Miran Mercator KIT, Ljubljana
1986 MIRTIČ Jože Predilnica Litija, Litija
1986 TRAMPUŽ Zmago Fructal, Ajdovščina
1986 VOJSK Dolfe Elan, Begunje na Gorenjskem
1986 ŽAGAR Jože Smelt, Ljubljana
1985 CONRADI Egon Kompas Jugoslavija, Ljubljana
1985 KOCBEK Maks Sladkogorska tovarja papirja, Sladki vrh
1985 MENDIŽEVEC Valentin Livar Viktor Koleša, Ivančna Gorica
1985 POKORN Jurij Konus, Slovenske Konjice
1985 PREMRU dr. Lev Lek, Ljubljana
1984 ARTIČ Ljuban Iskra, Ljubljana
1984 GRABNAR Dušan Slovenijašport, Ljubljana
1984 KOBAL Peter Iskra
1984 KOVAČIČ Stane Iskra Industrija elementov za elektroniko, Ljubljana
1984 MARČINKO Slavko Tovarna perila in konfekcije PIK, Maribor
1984 RAJH Leopold Agros, Žalec
1984 STIPANIČ Anton Iskra
1984 ŠKRABEC Stanislav RIKO, Ribnica
1984 ŠTULAR Marko Iskra - Center za elektrooptiko, Ljubljana
1983 DOLENC LUKA Stanislav Novoteks, Novo mesto
1983 KOŠUTA Marjan Vozila Gorica, Šempeter pri Novi Gorici
1983 KROPUŠEK Tone EM Hidromontaža, Maribor
1983 NEMEŠ Štefan Comet, Zreče
1983 ŽAGAR Ivan Tekstilna tovarna Prebold, Prebold
1982 BORŠTNIK Franc Avtomontaža, Ljubljana
1982 HORVAT Franc Zdravilišče Radenska, Radenci
1982 MALOVRH Boris Rudis, Trbovlje
1982 OSOJNIK Milan Termika, Ljubljana
1982 TURK Miran Intereuropa, Koper
1981 BREZOČNIK Branko Mariborska livarna, Maribor
1981 DEŠKOVIČ Ljubomir ABC Pomurka, Murska Sobota
1981 ERJAVEC Milan ABC Pomurka, Murska Sobota
1981 GROF Gustav ABC Pomurka, Murska Sobota
1981 HABIČ Božidar Slovenijales, Radomlje
1981 HRAST Silvo Iskra, Kranj
1981 KRŽIŠNIK Marko Titovi zavodi Litostroj, Ljubljana
1981 OSOLE Marjan Unior kovaška industrija, Zreče
1981 SKLEDAR Franc ABC Pomurka, Murska Sobota
1981 STERŽAJ Miro ABC Pomurka, Murska Sobota
1980 BERGANT Srečo Induplati, Jarše
1980 BORŠTNAR Jože Blagovno transportni center, Ljubljana
1980 MIŽIGOJ Aleš Medex, Ljubljana
1980 PETAN Zdravko Labod, Novo mesto
1980 ŠEPIČ Rudi Plama, Podgrad
1979 ANDRIJANIČ Boris Krka, Novo mesto
1979 CIGLENEČKI Jože Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1979 FLORJANČIČ dr. Janez Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1979 LANŠČAK Janez Temeljna pomurska banka, Murska Sobota
1979 PIHLER Marjan Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1979 RIŽNER Miran Belinka, Ljubljana
1979 ROŽMAN Alojz Iplas, Koper
1979 STOJANOVIČ Vlado Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1979 TOPOLOVEC Blaž Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1979 VIDE Albert Tovarna avtomobilov in motorjev, Maribor
1978 KRALJ Marcel HP Droga, Portorož
1978 LESKOVŠEK Štefan Lesnoindustrijski kombinat Savinja, Celje
1978 NOVAK Franjo Lesnoindustrijski kombinat Savinja, Celje
1978 OMAN Franc Industrija bombažnih izdelkov, Kranj
1978 PETAVER Ivan Lesnoindustrijski kombinat Savinja, Celje
1978 RAK Oto Lesnoindustrijski kombinat Savinja, Celje
1978 ROTAR Metod Ljubljanska banka, Ljubljana
1978 SIMONIČ Ludvik Iskra – Tovarna uporov in potenciometrov, Šentjernej
1977 BRANISELJ Franc Loška tovarna hladilnikov, Škofja loka
1977 DEBENJAK Miloš Metalna Maribor
1977 GOLOB Aleksander Metalna Maribor
1977 KOSELJ Stane Tovarna dokumentarnega in kartnega papirja, Radeče
1977 LIBNIK Alojz Zdravilišče Rogaška Slatina
1977 MUNDA Ivan Metalna Maribor
1977 PEROVŠEK Janez Ljubljanske mlekarne, Ljubljana
1977 PLANKO Cvetko Metalna, Maribor
1977 RAJH Srečko Metalna Maribor
1976 DOPLIHAR dr. Cvetko Kmetijski kombinat Ptuj, Ptuj
1976 GABROVŠEK dr. Marin Železarna Jesenice, Jesenice
1976 KRUMPAK Stanko Industrijsko montažno podjetje, Ljubljana
1976 POGRAJC Janez Primat, Maribor
1976 ZUPANČIČ Franc Kartonažna tovarna, Ljubljana
1975 HVALEC Franc Zlatorog, Maribor
1975 MERVIC Stanko ETA, Cerkno
1975 MOHORIČ Franjo Železarna Ravne, Ravne na Koroškem
1975 OZBIČ Milica Planika, Kranj
1975 VONTA Jože Tekstil, Ljubljana
1974 BERAVS Janez Sava, Kranj
1974 DJINOVSKI Vojo Steklarna Boris Kidrič, Rogaška Slatina
1974 KOČEVAR Ivan Pionir, Novo mesto
1974 PRAZNIK Zdravko Ekonomski center, Maribor
1974 RAVNIKAR Tine Lesnina, Ljubljana
1973 GERBEC Jože Združeno podjetje PTT, Ljubljana
1973 KERŽAN Hugo GP Gradis, Ljubljana
1973 PETKOVŠEK Anton Slovenijales, Ljubljana
1973 TOMAŽIČ Ivo Perutnina Ptuj, Ptuj
1973 VESNAVER Svetozar Mariborska tekstilna tovarna, Maribor
1972 DEBEVC Anton Industrija usnja Vrhnika, Vrhnika
1972 DRNOVŠEK Marko Elektrokovina, Maribor
1972 KNEZ Jože Novoles, Straža pri Novem mestu
1972 LOGAR Vladimir Iskra, Kranj
1971 HAKL Viljem Mura, Murska Sobota
1971 LEVIČNIK Jurij Industrija motornih vozil, Novo mesto
1971 MRAVLJA Ciril Železniško transportno podjetje Ljubljana, Ljubljana
1971 OSTERMAN Jože Elan, Begunje na Gorenjskem
1971 VESELIČ Miran Biotehniška fakulteta, Ljubljana
1970 BOŽIČ Vinko Lisca, Sevnica
1970 KLANČNIK Gregor Železarna Ravne, Ravne na Koroškem
1970 NEBEC Franc Prehrana, Ljubljana
1970 PETRINJA Danilo Luka Koper, Koper
1970 TURK dr. Ivan Ekonomska fakulteta, Ljubljana
1969 ATELŠEK Ivan Gorenje, Velenje
1969 LESAR Jože Brest, Cerknica
1969 PERHAVC Stojan Tovarna avtomobilov Maribor, Maribor
1969 RUPNIK dr. Viljem Ekonomska fakulteta, Ljubljana
1969 VADNAL dr. Alojz Ekonomska fakulteta, Ljubljana
1969 VRTAČNIK Oleg Meblo, Nova Gorica